Świadectwo energetyczne Bielsko-Biała

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który określa zapotrzebowanie nieruchomości na energię potrzebną do zaspokojenia podstawowych potrzeb użytkowników czyli ogrzewania, wentylacji, przygotowania ciepłej wody, chłodzenia i oświetlenia. Nasza firma oferuje profesjonalny audyt energetyczny (Bielsko-biała), a także kompleksowe usługi w zakresie tworzenia świadectw. Każdy projekt realizujemy z maksymalną starannością. Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu. Możemy osobiście dojechać na miejsce lub wysłać potrzebne dokumenty drogą elektroniczną. Oferujemy usługi zarówno w Bielsku-Białej, jak i w innych regionach Polski. Dzięki temu możemy przeprowadzić audyt energetyczny Katowice, a także dojedziemy do Gdańska czy Białegostoku. Poznaj pełen zakres usług i skontaktuj się z nami!

Świadectwo charakterystyki energetycznej – Bielsko-Biała i okolice

Świadectwo energetyczne (Bielsko-Biała) to dokument niezbędny przy transakcjach sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości. Dostarczamy naszym klientom szczegółowe informacje dotyczące zużycia energii i emisji CO2 badanych obiektów. Nasi eksperci przeprowadzają wszechstronną analizę różnorodnych nieruchomości – od lokali komercyjnych po mieszkania i domy w wielu miastach Polski. Certyfikat energetyczny (Bielsko-Biała) jest również niezbędny w przypadku chęci uzyskania dofinansowania na termomodernizację, na przykład w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Certyfikat energetyczny Bielsko-Biała

Świadectwo energetyczne (Bielsko-Biała) według przepisów jest ważne przez 10 lat od dnia jego sporządzenia. Dokumenty sporządzone przed dniem wejścia w życie ustawy (28 kwietnia 2023 r.) zachowają swoją ważność przez cały okres, na jaki zostały sporządzone. Certyfikat utraci ważność, jeżeli zostanie przeprowadzona modernizacja, która wpływa na charakterystykę energetyczną całości lub części budynku, jak na przykład wymiana źródła ciepła, docieplenie budynku czy wymiana okien.

Audyt energetyczny ma na celu nie tylko ocenę obecnego stanu budynku, ale również pozwala uzyskać informacje, które mogą przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii i emisji CO2. Specjalizujemy się także w aktualizacji istniejących świadectw energetycznych. Realizujemy zlecenia w całym kraju, umożliwiając łatwe złożenie zamówienia przez nasz formularz online. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące kwestie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno w Bielsku-Białej, jak i innych miastach Polski. Nasi eksperci zapewniają pełne wsparcie, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu przygotowane świadectwo charakterystyki energetycznej jest zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Warto pamiętać, że brak dokumentu może skutkować karą grzywny.

Skorzystaj z promocji – z kodem GRH10PLUSZN dostaniesz 10% zniżki!