Świadectwo energetyczne Katowice

Świadectwa energetyczne określają potrzeby energetyczne budynków. Biorą pod uwagę ogrzewanie, wentylację, konieczność doprowadzenia ciepłej wody użytkowej, chłodzenia i oświetlenia. Taki dokument jest ważny 10 lat lub do momentu przeprowadzenia termomodernizacji. Jako firma z doświadczeniem w branży specjalizujemy się w takich usługach jak audyt energetyczny (Katowice i inne miasta), sporządzanie i aktualizacja świadectw energetycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia i profesjonalne podejście do każdego klienta. Oferujemy zarówno możliwość osobistej wizyty w miejscu realizacji projektu, jak i przesłanie dokumentacji elektronicznie. Świadectwo charakterystyki energetycznej Katowice nie tylko jest obowiązkowe, ale także niezbędne, jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie na termomodernizację. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Świadectwo charakterystyki energetycznej Katowice

Świadectwo energetyczne (Katowice) to niezbędny dokument przy transakcjach sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości. Jego posiadanie regulują przepisy prawa – zgodnie z nowelizacją ustawy trzeba je umieścić w widocznym miejscu w budynkach o powierzchni użytkowej powyżej 250 m2 zajmowanych przez organy wymiaru sprawiedliwości, prokuraturę oraz organy administracji publicznej i w których dokonywana jest obsługa interesantów oraz w nieruchomościach o powierzchni użytkowej przekraczającej 500 m2, w którym są świadczone usługi dla ludności (o ile świadectwo jest już sporządzone). Przeprowadzimy kompleksowy audyt energetyczny (Kraków, Bielsko-Biała oraz inne regiony Polski) i przygotujemy świadectwo energetyczne (Katowice i okolice) dla mieszkań, domów oraz lokali komercyjnych.

Audyt energetyczny – Katowice i inne miasta w Polsce

Nasze usługi audytu energetycznego koncentrują się na ocenie aktualnego stanu budynków. Możemy również zaproponować rozwiązania zmniejszające zużycie energii i emisję zanieczyszczeń, dzięki czemu poprawisz wynik na dokumencie. Oferujemy również zaktualizowanie wydanych już świadectw. Proces zamówienia usługi maksymalnie uprościliśmy, umożliwiając wybór opcji z dojazdem lub online. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest gotowy udzielić pomocy i rozwiać wszelkie wątpliwości! Świadectwo energetyczne online i audyty stacjonarnie przeprowadziliśmy kilkaset razy. Działamy na rynku ponad 11 lat, dlatego warto nam zaufać!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno w Katowicach, jak i w innych miejscowościach w Polsce. Nasi specjaliści gwarantują pełne wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy, że każdy wydany certyfikat energetyczny (Katowice) jest przygotowany zgodnie z wytycznymi określonymi w ustawie. Szczegółowe informacje oraz koszt znajdziesz na naszej stronie! Wybierając nasze usługi, stawiasz na profesjonalizm i kompleksową obsługę!

Skorzystaj z promocji – z kodem GRH10PLUSZN dostaniesz 10% zniżki!