Świadectwo energetyczne Gdańsk

Świadectwa energetyczne to dokument określający zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do ogrzewania, wentylacji, przygotowania ciepłej wody, chłodzenia i oświetlenia. Nasza firma oferuje specjalistyczny audyt energetyczny Gdańsk oraz kompleksowe podejście do każdej realizacji. Działamy nie tylko na terenie trójmiasta, ale również w innych regionach Polski, jak Katowice czy Białystok. Każdy projekt realizujemy jest z pełnym zaangażowaniem, opierając się na obszernej wiedzy i praktyce. Oferujemy możliwość osobistej wizyty w miejscu realizacji projektu lub przesłania niezbędnych dokumentów drogą elektroniczną. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami!

Świadectwo charakterystyki energetycznej – Gdańsk, Gdynia i Sopot

Świadectwo energetyczne Gdańsk zgodnie z przepisami jest ważne przez 10 lat od daty jego sporządzenia. Dokumenty wydane przed nowelizacją Ustawy o charakterystyce energetycznej budynków zachowują ważność na okres, na jaki zostały wydane. Certyfikat będzie nieaktualny jeżeli właściciel przeprowadzi modernizację, która wpływa na zapotrzebowanie energetyczne budynku, jak nowe ogrzewanie czy termoizolacja budynku.

Świadectwo energetyczne w Gdańsku jest niezbędne przy sprzedaży, kupnie czy wynajmie nieruchomości. Znajdziesz w nim szczegółowe informacje o zużyciu energii i emisji CO2 badanych obiektów. Nasi eksperci przeprowadzają kompleksową analizę budynków od lokali komercyjnych po mieszkania i domy. Certyfikat energetyczny (Gdańsk) jest również istotny przy staraniach o dofinansowanie na termomodernizację, na przykład w ramach programów rządowych.

Profesjonalny audyt energetyczny Gdańsk

Nasze usługi audytu energetycznego mają na celu ocenę aktualnego stanu budynku i dostarczenie informacji pozwalających na redukcję zużycia energii oraz zmniejszenia ilości emitowanych zanieczyszczeń. Wykonujemy również aktualizację istniejących świadectw energetycznych. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a procedury uprościliśmy do minimum. Wystarczy wybrać rodzaj nieruchomości, podać powierzchnię, a następnie wybrać czy chcesz żeby nasz ekspert dojechał na miejsce lub wysłał dokumenty elektronicznie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – nasz zespół chętnie pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług nie tylko w Gdańsku, ale również w innych miastach Polski. Certyfikat energetyczny – Białystok, Katowice czy Kraków – jesteśmy w stanie dotrzeć tam, gdzie tego potrzebujesz! Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu przygotowane świadectwa są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Postaw na fachowe i kompleksowe wsparcie!

Skorzystaj z promocji – z kodem GRH10PLUSZN dostaniesz 10% zniżki!